Servis teknisyeni talep edin

HOLZ-HER HİZMETLERİ

SERVİS

Çevrimiçi veya yerinde hizmet. Bizim için hiçbir mesafe çok uzak değildir - sizin coşkunuz bizim hedefimizdir!

Birinci sınıf servis teknisyenlerimiz, HOLZ-HER makinenizin vaat ettiklerini yerine getirmesini sağlar. Devreye alma sırasında, kurulum ve deneme operasyonunun sorunsuz çalışmasını sağlarlar. Makinenizin her zaman mevcut gereksinimlerinizi karşılaması için onarım ve dönüşümler söz konusu olduğunda da aynı derecede yetkinler. Amacımız her zaman müşterilerimiz için mümkün olan en iyi hizmeti sunmaktır. Yüksek derecede esneklik ve sorun çözme odaklılık bizim için önemlidir. Çevrimiçi veya yerinde servisimizden yararlanın, yalnızca gerçekleştirilen onarım ve dönüşümlerde yenilenmiş bir garanti veriyoruz. HOLZ-HER servisini tercih etmek, karşılığını veren bir yatırımdır!

Bize ulaşın

YEDEK PARÇALAR

En ince ayrıntısına kadar kalite - HOLZ-HER sabit ağaç işleme makineleriniz için orijinal yedek parçalar.

Yüksek derecede dikey entegrasyon ve standardizasyonun yanı sıra talep doğrultusunda stok seviyeleri, HOLZ-HER müşterilerine gerekli tüm yedek ve aşınma parçalarının hızlı bir şekilde bulunmasını garanti eder.

HOLZ-HER'in yedek parçaları, makine geliştirme ile oluşturulur ve bu nedenle her modele en uygun şekilde eşleştirilir. Ve sadece bu da değil: HOLZ-HER yedek parçaları gelişmeye devam ediyor, en son teknik gereksinimlere uyarlanıyor ve bu nedenle her zaman en son teknolojiye sahip. Sadece HOLZ-HER'in orijinal yedek parçaları HOLZ-HER makinelerinizin ve sistemlerinizin verimliliğini garanti edebilir.
 

Bize ulaşın

EĞİTİMLER

Tüm know-how'ı kapsayan bireysel eğitim programı: sistem işletimi, yazılım programlama, bakım ve denetim.

HOLZ-HER makinelerimizi iş sürecinize en iyi şekilde entegre etmeniz için mümkün olan en iyi koşulları yaratmak için çalışanlarınızı eğitiyoruz. Eğitim kurslarımız HOLZ-HER ürünleri ile ilgili genel konuları kapsar veya kişisel gereksinimlerinize göre özel olarak uyarlanabilir.

 

Gereksinimlerinize bağlı olarak, eğitim oturumları Voitsberg Avusturya, Mooresville ABD, Nürtingen Almanya'daki tesislerimizde ve / veya tesislerinizde gerçekleştirilir. HOLZ-HER eğitim odalarımız dünya çapında en son sunum teknolojisi ile donatılmıştır.

 

Bize Ulaşın

Nitelikli Danışmanınız her zaman yanınızda

Desteğe mi ihtiyacınız var? Servis uzmanlarımız size tavsiyelerde bulunmaktan mutluluk duyacaktır

İster acil bir soruya çok hızlı bir şekilde yanıt almanız gerekiyor olsun, ister sisteminizle ilgili ciddi bir sorununuz olsun - size sözde ve özde yardımcı olmak için her zaman yanınızdayız. Uzman teknisyenlerimiz size mümkün olan en yüksek bilgi birikimini ve yılların deneyimini sunar. Sorununuzla memnuniyetle ilgilenecek ve size özel bir çözüm sunacaklardır. Sorunuza ilgili uzmandan hemen doğru yanıtı alabilmeniz için lütfen aşağıdaki form alanlarını doldurun.

ile işaretlenmiş alanların doldurulması zorunludur.

HOLZ-HER ürün videoları

Makinelerimizi tanıyın

Burada ürün videolarımızı izleyebilir ve makineler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Video sayfasına