(Kopie 4)

WEINIG Grubu

Masif ahşap ve ahşap bazlı malzemelerin işlenmesi için makineler ve tesisler.


 

Yenilikçi son teknoloji, kapsamlı hizmetler ve sistem çözümlerinden anahtar teslim üretim tesislerine kadar: WEINIG Group, masif ahşap ve ahşap bazlı malzemelerin karlı bir şekilde işlenmesi söz konusu olduğunda ortağınızdır. WEINIG kalitesi ve maliyet etkinliği, ister ticarette ister endüstride olsun, küresel rekabette size belirleyici bir avantaj sağlar.

HOLZ-HER: 100 yılı aşkın deneyim
  • 1914 - Şirket kuruluşu
  • 1969 - Kenar bantlama makineleri
  • 1993 - CNC işleme merkezleri
  • 2010 - HOLZ-HER GmbH WEINIG Grubu'nun bir üyesi oldu
Küresel ağa bağlı ve müşteri odaklı

Müşterilerimize markamız ve teknolojimiz aracılığıyla erişim sağlıyoruz ve satış sonrası gücümüzle ortaklık yaratıyoruz.

HOLZ-HER: 100 yılı aşkın gelişim

HOLZ-HER, uzun vadeli standartları belirlemek için dürtüleri belirler, ileriye dönük fikirler geliştirir ve teknolojik gelişmeyi ileriye götürür.

HOLZ-HER: bozulmamış bir çevre için

Yenilikçi bir makine üreticisi olarak HOLZ-HER, doğaya ve topluma karşı bilinçli bir yaklaşıma kendini adamıştır. BLUECOMPETENCEAlliance Üyesi

HOLZ-HER üretimi

Her endüstriyel şirkette olduğu gibi, üretim şirketin kalbinde yer alır - burası bireysel tek seferlik ürünlerin seri üretildiği yerdir. HOLZ-HER üretim tesisindeki modern üretim tekniklerimiz, yüksek kalite, esneklik ve ekonomik üretim maliyetleri için belirleyicidir. Temel üretim yetkinliklerini şirket içinde tutmak HOLZ-HER'de en önemli önceliktir.

HOLZ-HER Showroom

Showroomlarımızdan birinde size ilham veren ve ikna eden makineleri ve teknolojileri deneyimleyin. . HOLZ-HER uzmanlarımız tarafından yetkin tavsiyeler ve canlı gösterilerin yanı sıra 100 yılı aşkın mühendislik hakkında bilgiler - HOLZ-HER gösteri ve eğitim merkezine hoş geldiniz!

 

Canlı bir demo düzenleyin

HOLZHER Almanya

HOLZ-HER GmbH
  • Großer Forst 4 72622 Nürtingen, Almanya

 

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
 

SORGU GÖNDER

HOLZ-HER ürün videoları

Makinelerimizi tanıyın

Burada ürün videolarımızı izleyebilir ve makineler hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

 

Video sayfasına